Młodziczki – Terminarz

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
Zaliczone mecze    
MLUKS Orlik Kcynia22:19Junak InwestBud Włocławek
MKS Brodnica27:21MKS Brodnica II
Junak InwestBud Włocławek24:21MLUKS Orlik Kcynia
MKS Brodnica II26:32MKS Brodnica
1. kolejka    
05.03.2021Piątek17.45MLUKS Orlik Kcynia20:37 (13:18)MKS Brodnica
24.04.2021Sobota10.00Junak InwestBud Włocławek23:15 (11:7)MKS Brodnica II
2. kolejka    
25.04.2021Niedziela12.00MLUKS Orlik Kcynia19:13 (8:9)MKS Brodnica II
25.04.2021Niedziela10.00Junak InwestBud Włocławek15:28 (10:15)MKS Brodnica
3. kolejka    
MKS BrodnicaMLUKS Orlik Kcynia
22.04.2021Czwartek16.00MKS Brodnica II26:32 (9:16)Junak InwestBud Włocławek
4. kolejka    
27.02.2021Sobota10.30MKS Brodnica26:22 (14:10Junak InwestBud Włocławek
27.02.2021Sobota12.15MKS Brodnica II32:28 (17:13)MLUKS Orlik Kcynia
DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. kolejka    
30.01.2021Sobota10.30LUKS Millennium Świekatowo17:33 (9:15)MKS Brodnica II
18.10.2020Niedziela10.00UKS Vambresia Wąbrzeźno14:14 (4:6) k.3:0UKS Orlik Kowalewo Pomorskie
2. kolejka    
17.10.2020Sobota10.00LUKS Millennium Świekatowo22:22 (11:9) k.1:3UKS Vambresia Wąbrzeźno
15.10.2020Czwartek15.45MKS Brodnica I27:21 (10:11)MKS Brodnica II
3. kolejka    
29.10.2020Czwartek16.00UKS Vambresia Wąbrzeźno8:24 (1:11)MKS Brodnica I
21.11.2020Sobota10.00UKS Orlik Kowalewo Pomorskie17:15 (8:5)LUKS Millennium Świekatowo
4. kolejka    
29.11.2020Niedziela13.00UKS Orlik Kowalewo Pomorskie13:30 (6:19)MKS Brodnica I
28.10.2020Środa18.15UKS Vambresia Wąbrzeźno5:25 (4:11)MKS Brodnica II
5. kolejka    
22.11.2020Niedziela9.00UKS Orlik Kowalewo Pomorskie23:35 (12:19)MKS Brodnica II
10.12.2020Czwartek17.15LUKS Millennium Świekatowo28:9 (12:5)MKS Brodnica I
6. kolejka    
19.12.2020Sobota11.30MKS Brodnica II42:12 (18:5)LUKS Millennium Świekatowo
30.01.2021Sobota9.00UKS Orlik Kowalewo Pomorskie17:22 (8:15)UKS Vambresia Wąbrzeźno
7. kolejka    
16/17.01.2020  UKS Vambresia WąbrzeźnoLUKS Millennium Świekatowo
8.11.2020Niedziela14.30MKS Brodnica II26:32 (13:10)MKS Brodnica I
8. kolejka    
15.11.2020Niedziela12.00MKS Brodnica I35:15 (18:7)UKS Vambresia Wąbrzeźno
23/24.01.2020  LUKS Millennium ŚwiekatowoUKS Orlik Kowalewo Pomorskie
9. kolejka    
20.12.2020Niedziela11.00MKS Brodnica I57:19 (26:9)UKS Orlik Kowalewo Pomorskie
12.11.2020Czwartek17.15MKS Brodnica II34:15 (19:2)UKS Vambresia Wąbrzeźno
10. kolejka    
28.11.2020Sobota9.00MKS Brodnica II31:14 (18:5)UKS Orlik Kowalewo Pomorskie
14.12.2020Poniedziałek16.00MKS Brodnica I12:37 (3:16)LUKS Millennium Świekatowo
DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. kolejka    
24.11.2020Wtorek16.00UKS Mata Strzelno7:24 (0:10)MLUKS Orlik Kcynia
15.11.2020Niedziela11.00Junak InwestBud Włocławek46:10 (24:3)MKS Kęsowo
2. kolejka    
5.12.2020Sobota9.00MKS Kęsowo15:5 (8:2)UKS Mata Strzelno
25.10.2020Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska14:29 (7:12)MLUKS Orlik Kcynia
3. kolejka    
21.11.2020Sobota11.00MKS Kęsowo10:14 (4:8)UKS Dąbrowa Chełmińska
20.11.2020Piątek18.00UKS Mata Strzelno13:65 (7:34)Junak InwestBud Włocławek
4. kolejka    
20.12.2020Niedziela10.30UKS Dąbrowa Chełmińska19:41 (10:15)Junak InwestBud Włocławek
27.11.2020Piatek17.45MLUKS Orlik Kcynia32:8 (15:3)MKS Kęsowo
5. kolejka    
01.12.2020Wtorek18.00MLUKS Orlik Kcynia22:19 (12:7)Junak InwestBud Włocławek
12.12.2020Sobota10.00UKS Mata Strzelno18:16 (8:7)UKS Dąbrowa Chełmińska
6. kolejka    
9/10.01.2020  UKS Mata StrzelnoMLUKS Orlik Kcynia
14.01.2021Czwartek18.30MKS Kęsowo17:25 (6:14)Junak InwestBud Włocławek
7. kolejka    
16/17.01.2020  MKS KęsowoUKS Mata Strzelno
23.01.2021Sobota10.00MLUKS Orlik Kcynia25:14 (12:6)UKS Dąbrowa Chełmińska
8. kolejka    
07.02.2021Niedziela10.30UKS Dąbrowa Chełmińska24:18 (12:11)MKS Kęsowo
23/24.01.2020  UKS Mata StrzelnoJunak InwestBud Włocławek
9. kolejka    
30/31.01.2020  Junak InwestBud WłocławekUKS Dąbrowa Chełmińska
05.02.2021Piątek17.30MKS Kęsowo13:18 (5:9)MLUKS Orlik Kcynia
10. kolejka    
20.02.2021Sobota13.00Junak InwestBud Włocławek24:21 (12:9)MLUKS Orlik Kcynia
21.02.2021Niedziela10.30UKS Dąbrowa Chełmińska24:15 (9:6)UKS Mata Strzelno