Mimo trwającej epidemii koronawirusa z zachowaniem wszystkich rygorystycznych zasad udało się w całości przeprowadzić rozgrywki juniorów i juniorek w lidze wojewódzkiej. Oto, jakie zapadły ostateczne rozstrzygnięcia.

W Kujawsko-Pomorskiej Lidze Wojewódzkiej Juniorek po tytuł mistrzowski sięgnął GUKS Drwęca Novar Lubicz, który wygrał wszystkie spotkania. Na dalszych miejscach na podium uplasowały się MKS Brodnica oraz Junak LeaderTech Włocławek. Całą tabelę można zobaczyć tutaj, wszystkie wyniki dostępne są tutaj.

Królową strzelczyń została szczypiornistka włocławskiego Junaka Nikola Deuter, która w czterech meczach zdobyła 29 bramek i o trzy trafienia wyprzedziła reprezentującą barwy zespołu z Lubicza Aleksandrę Antosik. Pełna klasyfikacja strzelczyń znajduje się tutaj.

Wśród juniorów rywalizowały cztery zespoły, a rozgrywki toczyły się pod dyktando bydgoskiej Iskry. Pierwsza lokata przypadła w udziale pierwszej ekipie z Bydgoszczy, a druga drugiej drużynie. Na najniższym stopniu podium stanął MKS Brodnica, tabelę zamknął MSPR Junak Włocławek.

Po koronę króla strzelców w sposób zdecydowany sięgnął Szymon Makowiecki z Iskry, który w sześciu spotkaniach aż 92 razy pokonywał bramkarzy rywali. Na dwóch kolejnych miejscach Michał Gomulski z Włocławka (53 trafienia) oraz Jordan Stachowiak z Brodnicy (49 goli).

Pełna tabela tutaj, wyniki tutaj, klasyfikacja strzelców tutaj.