Chłopcy 2006 – Terminarz

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejBrodnica
27.10.2018Sobota10.15MKS Henri Lloyd Brodnica I7:5 (4:2)UKS Alfa 99 Strzelno
27.10.2018Sobota10.15MKS Henri Lloyd Brodnica I8:7 (3:2)MSPR Junak Włocławek
27.10.2018Sobota10.15MKS Henri Lloyd Brodnica I8:8 (5:3) k. 3:4MKS Henri Lloyd Brodnica II
27.10.2018Sobota10.15MKS Henri Lloyd Brodnica I11:9 (8:5)MKS Grudziądz
27.10.2018Sobota10.15MKS Henri Lloyd Brodnica I3:13 (3:7)UKS Iskra Bydgoszcz
27.10.2018Sobota10.15UKS Alfa 99 Strzelno8:8 (4:4) k. 0:1MSPR Junak Włocławek
27.10.2018Sobota10.15UKS Alfa 99 Strzelno6:7 (3:3)MKS Henri Lloyd Brodnica II
27.10.2018Sobota10.15UKS Alfa 99 Strzelno11:7 (4:5)MKS Grudziądz
27.10.2018Sobota10.15UKS Alfa 99 Strzelno6:2 (4:1)UKS Iskra Bydgoszcz
27.10.2018Sobota10.15MSPR Junak Włocławek10:8 (4:3)MKS Henri Lloyd Brodnica II
27.10.2018Sobota10.15MSPR Junak Włocławek11:4 (5:2)MKS Grudziądz
27.10.2018Sobota10.15MSPR Junak Włocławek7:4 (4:2)UKS Iskra Bydgoszcz
27.10.2018Sobota10.15MKS Henri Lloyd Brodnica II8:4 (6:2)MKS Grudziądz
27.10.2018Sobota10.15MKS Henri Lloyd Brodnica II9:10 (3:4)UKS Iskra Bydgoszcz
27.10.2018Sobota10.15MKS Grudziądz2:10 (2:3)UKS Iskra Bydgoszcz
2. turniejStrzelno
9.12.2018Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I9:10 (4:5)UKS Alfa 99 Strzelno
9.12.2018Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I4:7 (1:4)MSPR Junak Włocławek
9.12.2018Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I10:7 (6:5)MKS Henri Lloyd Brodnica II
9.12.2018Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I11:5 (5:4)MKS Grudziądz
9.12.2018Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I9:3 (4:1)UKS Iskra Bydgoszcz
9.12.2018Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno6:6 (2:1), k. 2:3MSPR Junak Włocławek
9.12.2018Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno7:9 (3:5)MKS Henri Lloyd Brodnica II
9.12.2018Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno11:7 (3:5)MKS Grudziądz
9.12.2018Niedziela9.00UKS Iskra Bydgoszcz10:6 (5:4)UKS Alfa 99 Strzelno
9.12.2018Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek11:7 (3:6)MKS Henri Lloyd Brodnica II
9.12.2018Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek6:6 (2:3), k. 5:4MKS Grudziądz
9.12.2018Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek4:8 (3:4)UKS Iskra Bydgoszcz
9.12.2018Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II10:10 (5:5), k. 8:7MKS Grudziądz
9.12.2018Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II6:10 (3:5)UKS Iskra Bydgoszcz
9.12.2018Niedziela9.00MKS Grudziądz1:10 (1:8)UKS Iskra Bydgoszcz
3. turniejWłocławek
5.01.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I5:11UKS Alfa 99 Strzelno
5.01.2019Sobota9.00MSPR Junak Włocławek11:6MKS Henri Lloyd Brodnica I
5.01.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I12:9MKS Henri Lloyd Brodnica II
5.01.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I9:7MKS Grudziądz
5.01.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I13:5UKS Iskra Bydgoszcz
5.01.2019Sobota9.00UKS Alfa 99 Strzelno10:8MSPR Junak Włocławek
5.01.2019Sobota9.00UKS Alfa 99 Strzelno12:8MKS Henri Lloyd Brodnica II
5.01.2019Sobota9.00UKS Alfa 99 Strzelno14:6MKS Grudziądz
5.01.2019Sobota9.00UKS Iskra Bydgoszcz12:6UKS Alfa 99 Strzelno
5.01.2019Sobota9.00MSPR Junak Włocławek6:10MKS Henri Lloyd Brodnica II
5.01.2019Sobota9.00MKS Grudziądz5:14MSPR Junak Włocławek
5.01.2019Sobota9.00MSPR Junak Włocławek3:10UKS Iskra Bydgoszcz
5.01.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II11:4MKS Grudziądz
5.01.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II5:12UKS Iskra Bydgoszcz
5.01.2019Sobota9.00MKS Grudziądz5:14UKS Iskra Bydgoszcz
4. turniejGrudziądz
17.02.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I4:15UKS Alfa 99 Strzelno
17.02.2019Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek10:8MKS Henri Lloyd Brodnica I
17.02.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I10:5MKS Henri Lloyd Brodnica II
17.02.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I11:6MKS Grudziądz
17.02.2019Niedziela9.00UKS Iskra Bydgoszcz9:6MKS Henri Lloyd Brodnica I
17.02.2019Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno8:10MSPR Junak Włocławek
17.02.2019Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno12:6MKS Henri Lloyd Brodnica II
17.02.2019Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno3:3, k. 3:4MKS Grudziądz
17.02.2019Niedziela9.00UKS Iskra Bydgoszcz10:5UKS Alfa 99 Strzelno
17.02.2019Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek10:6MKS Henri Lloyd Brodnica II
17.02.2019Niedziela9.00MKS Grudziądz3:4MSPR Junak Włocławek
17.02.2019Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek3:10UKS Iskra Bydgoszcz
17.02.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II10:8MKS Grudziądz
17.02.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II7:11UKS Iskra Bydgoszcz
17.02.2019Niedziela9.00MKS Grudziądz3:9UKS Iskra Bydgoszcz
5. turniejBydgoszcz
7.04.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I3:13UKS Alfa 99 Strzelno
7.04.2019Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek12:3MKS Henri Lloyd Brodnica I
7.04.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I9:4MKS Henri Lloyd Brodnica II
7.04.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I10:0MKS Grudziądz
7.04.2019Niedziela9.00UKS Iskra Bydgoszcz15:8MKS Henri Lloyd Brodnica I
7.04.2019Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno4:4, k. 0:3MSPR Junak Włocławek
7.04.2019Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno12:6MKS Henri Lloyd Brodnica II
7.04.2019Niedziela9.00UKS Alfa 99 Strzelno10:0MKS Grudziądz
7.04.2019Niedziela9.00UKS Iskra Bydgoszcz10:9UKS Alfa 99 Strzelno
7.04.2019Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek10:2MKS Henri Lloyd Brodnica II
7.04.2019Niedziela9.00MKS Grudziądz0:10MSPR Junak Włocławek
7.04.2019Niedziela9.00MSPR Junak Włocławek5:10UKS Iskra Bydgoszcz
7.04.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II10:0MKS Grudziądz
7.04.2019Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II5:13UKS Iskra Bydgoszcz
7.04.2019Niedziela9.00MKS Grudziądz0:10UKS Iskra Bydgoszcz