Chłopcy 2008 – Terminarz

Grupa A

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejBrodnica
26.10.2019Sobota11.00MKS Henri Lloyd Brodnica I0:21 (0:9)MKS Henri Lloyd Brodnica II
26.10.2019Sobota11.00MKS Grudziądz I4:11 (2:6)MKS Grudziądz II
26.10.2019Sobota11.00MKS Henri Lloyd Brodnica I9:3 (6:3)MKS Grudziądz I
26.10.2019Sobota11.00MKS Henri Lloyd Brodnica II1:16 (1:8)MKS Grudziądz II
26.10.2019Sobota11.00MKS Henri Lloyd Brodnica I11:8 (7:5)MKS Grudziądz II
26.10.2019Sobota11.00MKS Henri Lloyd Brodnica II1:13 (1:3)MKS Grudziądz I
2. turniejGrudziądz
30.11.2019Sobota12.00MKS Henri Lloyd Brodnica I25:4 (11:3)MKS Henri Lloyd Brodnica II
30.11.2019Sobota12.00MKS Grudziądz I5:13 (3:8)MKS Grudziądz II
30.11.2019Sobota12.00MKS Henri Lloyd Brodnica I13:6 (6:1)MKS Grudziądz I
30.11.2019Sobota12.00MKS Henri Lloyd Brodnica II6:22 (2:14)MKS Grudziądz II
30.11.2019Sobota12.00MKS Henri Lloyd Brodnica I17:10 (9:7)MKS Grudziądz II
30.11.2019Sobota12.00MKS Henri Lloyd Brodnica II6:14 (3:7)MKS Grudziądz I
3. turniejGrudziądz
16.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I20:6 (11:2)MKS Henri Lloyd Brodnica II
16.02.2020Niedziela9.00MKS Grudziądz I6:13 (2:6)MKS Grudziądz II
16.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I7:22 (3:12)MKS Grudziądz I
16.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II4:12 (2:6)MKS Grudziądz II
16.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I9:9 (3:3) <0:4>MKS Grudziądz II
16.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II14:5 (7:3)MKS Grudziądz I
4. turniej
23.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I15:4 (9:0)MKS Henri Lloyd Brodnica II
23.02.2020Niedziela9.00MKS Grudziądz I7:9 (1:4)MKS Grudziądz II
23.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I16:10 (8:3)MKS Grudziądz I
23.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II8:17 (6:9)MKS Grudziądz II
23.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I10:8 (4:5)MKS Grudziądz II
23.02.2020Niedziela9.00MKS Henri Lloyd Brodnica II6:13 (3:7)MKS Grudziądz I

Grupa B

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejBydgoszcz
15.11.2019Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz I11:11 (8:6) k. 4:5UKS Iskra Bydgoszcz II
15.11.2019Piątek16.00GTS Unia Choceń10:4 (4:3)UKS AZS Włocławek
15.11.2019Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz I18:5 (9:3)GTS Unia Choceń
15.11.2019Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz II12:4 (7:3)UKS AZS Włocławek
15.11.2019Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz I13:6 (5:4)UKS AZS Włocławek
15.11.2019Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz II11:10 (8:3)GTS Unia Choceń
2. turniejWłocławek
7.12.2019Sobota9:30UKS Iskra Bydgoszcz I16:6 (9:4)UKS Iskra Bydgoszcz II
7.12.2019Sobota9:30GTS Unia Choceń15:9 (7:5)UKS AZS Włocławek
7.12.2019Sobota9:30UKS Iskra Bydgoszcz I16:3 (7:1)GTS Unia Choceń
7.12.2019Sobota9:30UKS Iskra Bydgoszcz II14:5 (6:3)UKS AZS Włocławek
7.12.2019Sobota9:30UKS Iskra Bydgoszcz I16:2 (4:2)UKS AZS Włocławek
7.12.2019Sobota9:30UKS Iskra Bydgoszcz II8:8 (3:5) <0:1>GTS Unia Choceń
3. turniejChoceń
10.01.2020Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz I14:5 (7:2)UKS Iskra Bydgoszcz II
10.01.2020Piątek16.00GTS Unia Choceń8:7 (6:1)UKS AZS Włocławek
10.01.2020Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz I13:1 (7:0)GTS Unia Choceń
10.01.2020Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz II8:8 (4:3) <3:1>UKS AZS Włocławek
10.01.2020Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz I17:4 (10:3)UKS AZS Włocławek
10.01.2020Piątek16.00UKS Iskra Bydgoszcz II11:7 (5:4)GTS Unia Choceń