Dziewczęta 2006 – Terminarz

Finał

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejKęsowo
23.03.2019Sobota9.30UKS Dąbrowa Chełmińska3:5 (2:3)MKS Kęsowo
23.03.2019Sobota9.30Junak IntroDruk Włocławek11:8 (7:3)MKS Henri Lloyd Brodnica I
23.03.2019Sobota9.30MKS Kęsowo8:16 (4:10)Junak IntroDruk Włocławek
23.03.2019Sobota9.30UKS Dąbrowa Chełmińska5:11 (3:5)MKS Henri Lloyd Brodnica I
23.03.2019Sobota9.30MKS Henri Lloyd Brodnica I12:9 (11:3)MKS Kęsowo
23.03.2019Sobota9.30Junak IntroDruk Włocławek11:2 (5:2)UKS Dąbrowa Chełmińska
2. turniejWłocławek
13.04.2019Sobota10.00UKS Dąbrowa Chełmińska4:7 (1:3)MKS Kęsowo
13.04.2019Sobota10.00Junak IntroDruk Włocławek12:5 (6:3)MKS Henri Lloyd Brodnica I
13.04.2019Sobota10.00MKS Kęsowo8:8 (4:4), k. 2:1Junak IntroDruk Włocławek
13.04.2019Sobota10.00UKS Dąbrowa Chełmińska2:10 (1:4)MKS Henri Lloyd Brodnica I
13.04.2019Sobota10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I11:5 (6:2)MKS Kęsowo
13.04.2019Sobota10.00Junak IntroDruk Włocławek9:2 (5:0)UKS Dąbrowa Chełmińska

Półfinał grupa A

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
3.02.2019Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska4:9 (3:5)MKS Kęsowo
3.02.2019Niedziela10.00UKS Mata Strzelno0:10MKS Henri Lloyd Brodnica II
3.02.2019Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska10:0UKS Mata Strzelno
3.02.2019Niedziela10.00MKS Kęsowo13:3 (4:0)MKS Henri Lloyd Brodnica II
3.02.2019Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska10:4 (5:2)MKS Henri Lloyd Brodnica II
3.02.2019Niedziela10.00MKS Kęsowo10:0UKS Mata Strzelno
2. turniej
3.03.2019Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska8:6 (2:2)MKS Kęsowo
3.03.2019Niedziela10.00UKS Mata Strzelno6:11 (4:5)MKS Henri Lloyd Brodnica II
3.03.2019Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska10:4 (5:0)UKS Mata Strzelno
3.03.2019Niedziela10.00MKS Kęsowo10:4 (7:1)MKS Henri Lloyd Brodnica II
3.03.2019Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska7:4 (4:3)MKS Henri Lloyd Brodnica II
3.03.2019Niedziela10.00MKS Kęsowo16:3 (11:3)UKS Mata Strzelno

Półfinał grupa B

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
9.02.2019Sobota9.00Junak IntroDruk Włocławek7:5 (3:4)MKS Henri Lloyd Brodnica I
9.02.2019Sobota9.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II13:2 (8:1)LUKS Millennium Świekatowo
9.02.2019Sobota9.00Junak IntroDruk Włocławek7:4 (3:1)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
9.02.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I12:5 (6:1)LUKS Millennium Świekatowo
9.02.2019Sobota9.00Junak IntroDruk Włocławek9:6 (6:2)LUKS Millennium Świekatowo
9.02.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I6:6 (1:3) k.0:3UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
2. turniej
2.03.2019Sobota9.00Junak IntroDruk Włocławek5:5 (3:2) k.1:3MKS Henri Lloyd Brodnica I
2.03.2019Sobota9.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II13:4 (9:2)LUKS Millennium Świekatowo
2.03.2019Sobota9.00Junak IntroDruk Włocławek13:8 (5:3)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
2.03.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I19:7 (11:6)LUKS Millennium Świekatowo
2.03.2019Sobota9.00Junak IntroDruk Włocławek11:7 (8:2)LUKS Millennium Świekatowo
2.03.2019Sobota9.00MKS Henri Lloyd Brodnica I10:3 (5:3)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II

Grupa A

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
3.11.2018Sobota10.30UKS Dąbrowa Chełmińska6:6 (2:3) k.2:1UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I
3.11.2018Sobota10.30UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II1:20 (0:9)MLUKS Orlik Kcynia
3.11.2018Sobota10.30UKS Dąbrowa Chełmińska0:17 (0:8)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
3.11.2018Sobota10.30UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I15:2 (7:1)MLUKS Orlik Kcynia
3.11.2018Sobota10.30UKS Dąbrowa Chełmińska4:3 (2:1)MLUKS Orlik Kcynia
3.11.2018Sobota10.30UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I19:2 (11:2)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
2. turniej
2.12.2018Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska5:10 (0:7)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I
2.12.2018Niedziela10.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II1:13 (0:8)MLUKS Orlik Kcynia
2.12.2018Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska14:0 (0:6)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
2.12.2018Niedziela10.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I8:2 (4:1)MLUKS Orlik Kcynia
2.12.2018Niedziela10.00UKS Dąbrowa Chełmińska7:4 (4:0)MLUKS Orlik Kcynia
2.12.2018Niedziela10.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I14:0 (7:0)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
3. turniej
5.01.2019Sobota10.00UKS Dąbrowa Chełmińska6:2 (2:0)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I
5.01.2019Sobota10.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II3:19 (1:11)MLUKS Orlik Kcynia
5.01.2019Sobota10.00UKS Dąbrowa Chełmińska16:0 (11:0)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II
5.01.2019Sobota10.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I12:3 (5:2)MLUKS Orlik Kcynia
5.01.2019Sobota10.00UKS Dąbrowa Chełmińska7:2 (3:1)MLUKS Orlik Kcynia
5.01.2019Sobota10.00UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. I16:0 (8:0)UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom. II

Grupa B

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
4.11.2018Niedziela10.00LUKS Millennium Świekatowo17:7 (9:4)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
4.11.2018Niedziela10.00MKS Kęsowo17:7 (9:4)LUKS Millennium Świekatowo
4.11.2018Niedziela10.00UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno2:26 (1:14)MKS Kęsowo
2. turniej
9.12.2018Niedziela10.00LUKS Millennium Świekatowo14:6 (7:2)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
9.12.2018Niedziela10.00MKS Kęsowo18:9 (10:5)LUKS Millennium Świekatowo
9.12.2018Niedziela10.00UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno5:21 (2:10)MKS Kęsowo
3. turniej
6.01.2019Niedziela10.00LUKS Millennium Świekatowo8:6 (2:4)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
6.01.2019Niedziela10.00MKS Kęsowo17:8 (10:6)LUKS Millennium Świekatowo
6.01.2019Niedziela10.00UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno2:20 (0:11)MKS Kęsowo

Grupa C

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
4.11.2018Niedziela14.00MSPR Junak Włocławek I13:8 (4:6)MSPR Junak Włocławek II
4.11.2018Niedziela14.00UKS Mata Strzelno2:9 (1:7)MSPR Junak Włocławek I
4.11.2018Niedziela14.00MSPR Junak Włocławek II6:2 (2:2)UKS Mata Strzelno
2. turniej
8.12.2018Sobota9.00MSPR Junak Włocławek I17:9 (9:4)MSPR Junak Włocławek II
8.12.2018Sobota9.00UKS Mata Strzelno1:14 (0:9)MSPR Junak Włocławek I
8.12.2018Sobota9.00MSPR Junak Włocławek II8:7 (4:7)UKS Mata Strzelno

Grupa D

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
2.11.2018Piątek8.30MKS Henri Lloyd Brodnica I11:3 (7:1)MKS Henri Lloyd Brodnica II
2.11.2018Piątek8.30UKS Bobry Bobrowo2:15 (2:7)MKS Henri Lloyd Brodnica I
2.11.2018Piątek8.30MKS Henri Lloyd Brodnica II6:8 (3:5)UKS Bobry Bobrowo
2. turniej
7.12.2018Piątek14.30MKS Henri Lloyd Brodnica I10:1 (5:1)MKS Henri Lloyd Brodnica II
7.12.2018Piątek14.30UKS Bobry Bobrowo2:19 (1:9)MKS Henri Lloyd Brodnica I
7.12.2018Piątek14.30MKS Henri Lloyd Brodnica II12:4 (7:2)UKS Bobry Bobrowo