Dziewczęta 2007 – Terminarz

Półfinał I

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejKęsowo
23.02.2020Niedziela10.00MKS BrodnicaMKS Kęsowo
23.02.2020Niedziela10.00Junak IntroDruk WłocławekMKS Brodnica
23.02.2020Niedziela10.00MKS KęsowoJunak IntroDruk Włocławek
2. turniejWłocławek
MKS BrodnicaMKS Kęsowo
Junak IntroDruk WłocławekMKS Brodnica
MKS KęsowoJunak IntroDruk Włocławek
3. turniejBrodnica
MKS BrodnicaMKS Kęsowo
Junak IntroDruk WłocławekMKS Brodnica
MKS KęsowoJunak IntroDruk Włocławek

Półfinał II

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejKcynia
22.02.2020Sobota9.00MLUKS Orlik KcyniaUKS Orlik Kowalewo Pomorskie
22.02.2020Sobota9.00UKS Dąbrowa ChełmińskaMLUKS Orlik Kcynia
22.02.2020Sobota9.00UKS Orlik Kowalewo PomorskieUKS Dąbrowa Chełmińska
2. turniejKowalewo Pom.
MLUKS Orlik KcyniaUKS Orlik Kowalewo Pomorskie
UKS Dąbrowa ChełmińskaMLUKS Orlik Kcynia
UKS Orlik Kowalewo PomorskieUKS Dąbrowa Chełmińska
3. turniejDąbrowa Chełm.
MLUKS Orlik KcyniaUKS Orlik Kowalewo Pomorskie
UKS Dąbrowa ChełmińskaMLUKS Orlik Kcynia
UKS Orlik Kowalewo PomorskieUKS Dąbrowa Chełmińska

Grupa A

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejBobrowo
18.10.2019Piątek15.00UKS Orlik Kowalewo Pomorskie4:12MKS Henri Lloyd Brodnica
18.10.2019Piątek15.00UKS Bobry Bobrowo7:4UKS Vambresia Wąbrzeźno II
18.10.2019Piątek15.00UKS Orlik Kowalewo Pomorskie18:4UKS Bobry Bobrowo
18.10.2019Piątek15.00MKS Henri Lloyd Brodnica22:0UKS Vambresia Wąbrzeźno II
18.10.2019Piątek15.00UKS Orlik Kowalewo Pomorskie12:0UKS Vambresia Wąbrzeźno II
18.10.2019Piątek15.00MKS Henri Lloyd Brodnica22:1UKS Bobry Bobrowo
2. turniejKowalewo Pom.
9.11.2019Sobota8.30UKS Orlik Kowalewo Pomorskie3:11 (2:6)MKS Henri Lloyd Brodnica
9.11.2019Sobota8.30UKS Bobry Bobrowo12:1 (5:0)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
9.11.2019Sobota8.30UKS Orlik Kowalewo Pomorskie17:1 (10:1)UKS Bobry Bobrowo
9.11.2019Sobota8.30MKS Henri Lloyd Brodnica27:4 (9:2)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
9.11.2019Sobota8.30UKS Orlik Kowalewo Pomorskie14:0 (9:0)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
9.11.2019Sobota8.30MKS Henri Lloyd Brodnica26:3 (12:3)UKS Bobry Bobrowo
3. turniejBrodnica
30.11.2019Sobota8.15UKS Orlik Kowalewo Pomorskie10:11 (6:8)MKS Henri Lloyd Brodnica
30.11.2019Sobota8.15UKS Bobry Bobrowo11:3 (6:1)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
30.11.2019Sobota8.15UKS Orlik Kowalewo Pomorskie12:5 (6:3)UKS Bobry Bobrowo
30.11.2019Sobota8.15MKS Henri Lloyd Brodnica20:4 (10:2)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
30.11.2019Sobota8.15UKS Orlik Kowalewo Pomorskie14:1 (7:0)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
30.11.2019Sobota8.15MKS Henri Lloyd Brodnica22:7 (12:6)UKS Bobry Bobrowo
4. turniejWąbrzeźno
21.01.2020Wtorek15.30UKS Orlik Kowalewo Pomorskie5:15 (2:10)MKS Henri Lloyd Brodnica
21.01.2020Wtorek15.30UKS Bobry Bobrowo6:6 (3:4) <1:0>UKS Vambresia Wąbrzeźno II
21.01.2020Wtorek15.30UKS Orlik Kowalewo Pomorskie17:3 (7:2)UKS Bobry Bobrowo
21.01.2020Wtorek15.30MKS Henri Lloyd Brodnica32:2 (20:0)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
21.01.2020Wtorek15.30UKS Orlik Kowalewo Pomorskie16:3 (7:2)UKS Vambresia Wąbrzeźno II
21.01.2020Wtorek15.30MKS Henri Lloyd Brodnica20:3 (7:1)UKS Bobry Bobrowo

Grupa B

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejŚwiekatowo
20.10.2019Niedziela9.00LUKS Millennium Świekatowo3:12MKS Kęsowo
20.10.2019Niedziela9.00UKS Dąbrowa Chełmińska12:3UKS Vambresia Wąbrzeźno
20.10.2019Niedziela9.00LUKS Millennium Świekatowo3:13UKS Dąbrowa Chełmińska
20.10.2019Niedziela9.00MKS Kęsowo4:10UKS Vambresia Wąbrzeźno
20.10.2019Niedziela9.00LUKS Millennium Świekatowo8:5UKS Vambresia Wąbrzeźno
20.10.2019Niedziela9.00MKS Kęsowo9:14UKS Dąbrowa Chełmińska
2. turniejKęsowo
9.11.2019Sobota10.00LUKS Millennium Świekatowo10:7 (5:3)MKS Kęsowo
9.11.2019Sobota10.00UKS Dąbrowa Chełmińska15:4 (9:2)UKS Vambresia Wąbrzeźno
9.11.2019Sobota10.00LUKS Millennium Świekatowo5:6 (5:4)UKS Dąbrowa Chełmińska
9.11.2019Sobota10.00MKS Kęsowo13:8 (8:2)UKS Vambresia Wąbrzeźno
9.11.2019Sobota10.00LUKS Millennium Świekatowo12:10 (6:1)UKS Vambresia Wąbrzeźno
9.11.2019Sobota10.00MKS Kęsowo7:9 (3:4)UKS Dąbrowa Chełmińska
3. turniejDąbrowa Chełmińska
7.12.2019Sobota9.30LUKS Millennium Świekatowo8:14 (6:7)MKS Kęsowo
7.12.2019Sobota9.30UKS Dąbrowa Chełmińska13:4 (9:1)UKS Vambresia Wąbrzeźno
7.12.2019Sobota9.30LUKS Millennium Świekatowo9:12 (4:6)UKS Dąbrowa Chełmińska
7.12.2019Sobota9.30MKS Kęsowo17:6 (10:2)UKS Vambresia Wąbrzeźno
7.12.2019Sobota9.30LUKS Millennium Świekatowo6:6 (2:2) <3:2>UKS Vambresia Wąbrzeźno
7.12.2019Sobota9.30MKS Kęsowo6:6 (3:3) <3:1>UKS Dąbrowa Chełmińska
4. turniejWąbrzeźno
11.01.2020Sobota10.30LUKS Millennium Świekatowo5:8 (2:5)MKS Kęsowo
11.01.2020Sobota10.30UKS Dąbrowa Chełmińska9:5 (4:3)UKS Vambresia Wąbrzeźno
11.01.2020Sobota10.30LUKS Millennium Świekatowo9:7 (5:3)UKS Dąbrowa Chełmińska
11.01.2020Sobota10.30MKS Kęsowo3:5 (0:3)UKS Vambresia Wąbrzeźno
11.01.2020Sobota10.30LUKS Millennium Świekatowo7:6 (2:4)UKS Vambresia Wąbrzeźno
11.01.2020Sobota10.30MKS Kęsowo10:10 (6:6) <2:1>UKS Dąbrowa Chełmińska

Grupa C

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniejStrzelno
20.10.2019Niedziela10.00UKS Mata Strzelno5:18MSPR Junak Włocławek
20.10.2019Niedziela10.00MLUKS Orlik Kcynia8:6UKS Mata Strzelno
20.10.2019Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek14:6MLUKS Orlik Kcynia
2. turniejWłocławek
4.01.2020Sobota16.00UKS Mata Strzelno6:13 (2:7)MSPR Junak Włocławek
4.01.2020Sobota16.00MLUKS Orlik Kcynia9:5 (3:3)UKS Mata Strzelno
4.01.2020Sobota16.00MSPR Junak Włocławek17:13 (8:4)MLUKS Orlik Kcynia
3. turniejKcynia
7.12.2019Sobota10.00UKS Mata Strzelno7:14 (2:11)MSPR Junak Włocławek
7.12.2019Sobota10.00MLUKS Orlik Kcynia5:8 (2:3)UKS Mata Strzelno
7.12.2019Sobota10.00MSPR Junak Włocławek11:9 (6:3)MLUKS Orlik Kcynia