Tabela wyników

Sezon: sezon 2015/2016
Liga: liga juniorów młodszych

miejscedrużynameczepunktybramki zdobytebramki straconezdrdpdzwrwpw
1MKS Henri Lloyd Brodnica814262192320300
2MKS Grudziądz812209165301301
3UKS Iskra Bydgoszcz76153127102121
4MKS Henri Lloyd Brodnica II75154182122011
5SPRP "Damy Radę" Inowrocław81125237002015

Terminarz
junior młodszy - VIII kolejka
2016-04-03MKS Henri Lloyd Brodnica II - MKS Grudziądz20 - 259 - 11
junior młodszy - X kolejka
2016-03-28MKS Henri Lloyd Brodnica II - UKS Iskra Bydgoszcz14 - 148 - 7
junior młodszy - IX kolejka
2016-03-25MKS Henri Lloyd Brodnica II - SPRP "Damy Radę" Inowrocław20 - 206 - 9
junior młodszy - VIII kolejka
2016-03-24MKS Henri Lloyd Brodnica - SPRP "Damy Radę" Inowrocław34 - 1714 - 6
junior młodszy - IX kolejka
2016-03-17UKS Iskra Bydgoszcz - MKS Grudziądz18 - 199 - 10
junior młodszy - X kolejka
2016-03-12MKS Henri Lloyd Brodnica - MKS Grudziądz33 - 2915 - 15
junior młodszy - VII kolejka
2016-03-06SPRP "Damy Radę" Inowrocław - MKS Grudziądz13 - 296 - 14
junior młodszy - VII kolejka
2016-02-27MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS Iskra Bydgoszcz29 - 2915 - 16
junior młodszy - VI kolejka
2016-02-20UKS Iskra Bydgoszcz - SPRP "Damy Radę" Inowrocław29 - 1516 - 6
junior młodszy - II kolejka
2016-02-13MKS Grudziądz - SPRP "Damy Radę" Inowrocław34 - 2015 - 8
junior młodszy - V kolejka
2016-02-13UKS Iskra Bydgoszcz - MKS Henri Lloyd Brodnica II0 - 00 - 0
junior młodszy - VI kolejka
2016-02-06MKS Henri Lloyd Brodnica II - MKS Henri Lloyd Brodnica30 - 4118 - 21
junior młodszy - III kolejka
2015-12-15MKS Henri Lloyd Brodnica - SPRP "Damy Radę" Inowrocław32 - 1319 - 4
junior młodszy - III kolejka
2015-12-01MKS Grudziądz - MKS Henri Lloyd Brodnica II32 - 1214 - 6
junior młodszy - V kolejka
2015-11-29MKS Grudziądz - MKS Henri Lloyd Brodnica25 - 369 - 19
junior młodszy - IV kolejka
2015-11-28MKS Henri Lloyd Brodnica II - SPRP "Damy Radę" Inowrocław31 - 2314 - 14
junior młodszy - IV kolejka
2015-11-15MKS Grudziądz - UKS Iskra Bydgoszcz16 - 139 - 7
junior młodszy - II kolejka
2015-11-06UKS Iskra Bydgoszcz - MKS Henri Lloyd Brodnica22 - 3011 - 16
junior młodszy - I kolejka
2015-10-31MKS Henri Lloyd Brodnica - MKS Henri Lloyd Brodnica II27 - 2714 - 10
junior młodszy - I kolejka
2015-10-25SPRP "Damy Radę" Inowrocław - UKS Iskra Bydgoszcz4 - 283 - 10

Tabela strzelców
zawodnikklubbramki
Guttmann MateuszMKS Grudziądz52
Płoski MikołajMKS Henri Lloyd Brodnica II51
Drumiński SzymonMKS Henri Lloyd Brodnica45
Żmudziński PatrykMKS Henri Lloyd Brodnica II41
Dąbrowski JędrzejMKS Grudziądz37
Kamiński FilipMKS Henri Lloyd Brodnica36
Świderski KacperMKS Grudziądz34
Wikaryczak JanSPRP "Damy Radę" Inowrocław32
Jaszkowski PatrykUKS Iskra Bydgoszcz32
Smokowski MikołajSPRP "Damy Radę" Inowrocław31
Nasiadka DanielMKS Henri Lloyd Brodnica31
Kamiński MikołajMKS Henri Lloyd Brodnica31
Trojańczyk MateuszUKS Iskra Bydgoszcz28
Kucharski OskarMKS Grudziądz26
Kusiński BartoszMKS Henri Lloyd Brodnica25
Mańka MateuszMKS Henri Lloyd Brodnica23
Marchlewicz ArturMKS Henri Lloyd Brodnica23
Skóra AdrianMKS Grudziądz20
Karabasz JakubUKS Iskra Bydgoszcz17
Stencel PatrykMKS Henri Lloyd Brodnica16
Borkowski DawidMKS Henri Lloyd Brodnica14
Chyliński NestorUKS Iskra Bydgoszcz14
Katlewski RadekMKS Grudziądz14
Pruszewicz KacperMKS Henri Lloyd Brodnica II14
Biskupski BartoszUKS Iskra Bydgoszcz13
Żmudziejewski PawełSPRP "Damy Radę" Inowrocław11
Kisielewicz CezaryMKS Henri Lloyd Brodnica II11
Kubiak PatrykSPRP "Damy Radę" Inowrocław10
Niewiadomski HubertSPRP "Damy Radę" Inowrocław10
Grenda DariuszMKS Henri Lloyd Brodnica II9
Fudala JakubMKS Henri Lloyd Brodnica9
Ludwiczak SzymonMKS Henri Lloyd Brodnica II9
Malinowski MichałUKS Iskra Bydgoszcz8
Fikowski SebastianUKS Iskra Bydgoszcz8
Hertmanowski KamilUKS Iskra Bydgoszcz8
Małkowski KacperSPRP "Damy Radę" Inowrocław7
Pesta KacperMKS Henri Lloyd Brodnica II7
Pamuła RafałMKS Grudziądz7
Jabłoński MaciejUKS Iskra Bydgoszcz6
Glinowiecki OskarMKS Grudziądz6
Kucharczuk PiotrUKS Iskra Bydgoszcz6
Mikołajski JakubSPRP "Damy Radę" Inowrocław6
Jagodziński MaciejMKS Grudziądz6
Jagodziński FilipMKS Grudziądz6
Zakaszewski MateuszUKS Iskra Bydgoszcz5
Hoga SylwesterMKS Henri Lloyd Brodnica5
Węgielewski FilipMKS Henri Lloyd Brodnica II5
Wcisło MateuszUKS Iskra Bydgoszcz4
Dobrzański DominikSPRP "Damy Radę" Inowrocław4
Rybicki KacperUKS Iskra Bydgoszcz4
Grzeszczak WiktorSPRP "Damy Radę" Inowrocław3
Kukowski KrzysztofSPRP "Damy Radę" Inowrocław3
Walerski KacperMKS Henri Lloyd Brodnica II3
Stankowski MiłoszMKS Henri Lloyd Brodnica II2
Napiórkowski NorbertMKS Henri Lloyd Brodnica2
Berent AdrianMKS Henri Lloyd Brodnica2
Pargulski BartoszMKS Grudziądz1
Nowak MateuszSPRP "Damy Radę" Inowrocław1
Gawron PawełSPRP "Damy Radę" Inowrocław1
Herman KrystianMKS Henri Lloyd Brodnica II1
Roskowski RadosławMKS Henri Lloyd Brodnica II1
Rozwadowski NikodemMKS Grudziądz1
Najbliższe mecze
Brak informacji
Ostatnie wyniki
2017-05-06
2017-04-07
2017-04-02
2017-04-01
2017-03-31
2017-03-30
2017-03-29
2017-03-28
2017-03-27