Tabela wyników

Sezon: sezon 2016/2017
Liga: III liga seniorska

miejscedrużynameczepunktybramki zdobytebramki straconezdrdpdzwrwpw
1MKS Henri Lloyd Brodnica1632609411800800
2Jeziorak Iława1624536461701422
3MLKS Borowiak Czersk1624474401611512
4SPRP Damy Radę Inowrocław1618472433503404
5LKS Korona Koronowo1617548528512305
6UKS Iskra Bydgoszcz1614474478404305
7UKS Alfa 99 Strzelno167449547116206
8LKS Kęsowo167407499215107
9MKS Krajna Nakło161336547008017

Terminarz
18. kolejka ligi seniorów
2017-04-07SPRP Damy Radę Inowrocław - Jeziorak Iława26 - 2914 - 12
18. kolejka ligi seniorów
2017-04-02LKS Korona Koronowo - LKS Kęsowo46 - 3022 - 14
18. kolejka ligi seniorów
2017-04-01MLKS Borowiak Czersk - UKS Iskra Bydgoszcz33 - 2413 - 13
18. kolejka ligi seniorów
2017-03-28UKS Alfa 99 Strzelno - MKS Henri Lloyd Brodnica28 - 3721 - 18
17. kolejka ligi seniorów
2017-03-26MKS Henri Lloyd Brodnica - MLKS Borowiak Czersk39 - 3118 - 12
17. kolejka ligi seniorów
2017-03-25Jeziorak Iława - UKS Alfa 99 Strzelno29 - 2417 - 12
17. kolejka ligi seniorów
2017-03-25UKS Iskra Bydgoszcz - LKS Korona Koronowo37 - 2917 - 16
17. kolejka ligi seniorów
2017-03-24LKS Kęsowo - MKS Krajna Nakło32 - 2417 - 7
16. kolejka ligi seniorów
2017-03-18MLKS Borowiak Czersk - LKS Korona Koronowo35 - 3218 - 11
16. kolejka ligi seniorów
2017-03-18MKS Krajna Nakło - UKS Iskra Bydgoszcz21 - 306 - 11
16. kolejka ligi seniorów
2017-03-18MKS Henri Lloyd Brodnica - Jeziorak Iława45 - 2524 - 11
16. kolejka ligi seniorów
2017-03-17SPRP Damy Radę Inowrocław - LKS Kęsowo36 - 2120 - 10
15. kolejka ligi seniorów
2017-03-11Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk33 - 3215 - 15
15. kolejka ligi seniorów
2017-03-11LKS Kęsowo - UKS Alfa 99 Strzelno27 - 2811 - 12
15. kolejka ligi seniorów
2017-03-11UKS Iskra Bydgoszcz - SPRP Damy Radę Inowrocław28 - 3413 - 20
15. kolejka ligi seniorów
2017-03-11MKS Krajna Nakło - LKS Korona Koronowo26 - 2914 - 15
10. kolejka ligi seniorów
2017-03-04MLKS Borowiak Czersk - UKS Alfa 99 Strzelno40 - 2724 - 12
14. kolejka ligi seniorów
2017-02-25MLKS Borowiak Czersk - MKS Krajna Nakło33 - 1813 - 10
14. kolejka ligi seniorów
2017-02-25SPRP Damy Radę Inowrocław - LKS Korona Koronowo41 - 2720 - 13
14. kolejka ligi seniorów
2017-02-25UKS Alfa 99 Strzelno - UKS Iskra Bydgoszcz27 - 3812 - 21
14. kolejka ligi seniorów
2017-02-23MKS Henri Lloyd Brodnica - LKS Kęsowo45 - 2223 - 11
13. kolejka ligi seniorów
2017-02-19SPRP Damy Radę Inowrocław - MKS Krajna Nakło42 - 2019 - 8
13. kolejka ligi seniorów
2017-02-18LKS Kęsowo - Jeziorak Iława26 - 2615 - 13
13. kolejka ligi seniorów
2017-02-18UKS Iskra Bydgoszcz - MKS Henri Lloyd Brodnica24 - 2910 - 17
13. kolejka ligi seniorów
2017-02-18LKS Korona Koronowo - UKS Alfa 99 Strzelno45 - 3120 - 12
12. kolejka ligi seniorów
2017-02-12MLKS Borowiak Czersk - SPRP Damy Radę Inowrocław33 - 2016 - 10
12. kolejka ligi seniorów
2017-02-11UKS Alfa 99 Strzelno - MKS Krajna Nakło30 - 3016 - 17
12. kolejka ligi seniorów
2017-02-11MKS Henri Lloyd Brodnica - LKS Korona Koronowo38 - 3315 - 19
12. kolejka ligi seniorów
2017-02-11Jeziorak Iława - UKS Iskra Bydgoszcz37 - 2916 - 17
11. kolejka ligi seniorów
2017-02-05MKS Krajna Nakło - MKS Henri Lloyd Brodnica24 - 3811 - 21
11. kolejka ligi seniorów
2017-02-04LKS Kęsowo - MLKS Borowiak Czersk21 - 2513 - 13
11. kolejka ligi seniorów
2017-02-04LKS Korona Koronowo - Jeziorak Iława41 - 3020 - 17
11. kolejka ligi seniorów
2017-02-04SPRP Damy Radę Inowrocław - UKS Alfa 99 Strzelno40 - 3116 - 15
10. kolejka ligi seniorów
2017-01-28MKS Henri Lloyd Brodnica - SPRP Damy Radę Inowrocław34 - 2015 - 10
10. kolejka ligi seniorów
2017-01-28Jeziorak Iława - MKS Krajna Nakło39 - 1917 - 8
10. kolejka ligi seniorów
2017-01-28LKS Kęsowo - UKS Iskra Bydgoszcz23 - 2611 - 14
2. kolejka ligi seniorów
2016-12-17UKS Alfa 99 Strzelno - SPRP Damy Radę Inowrocław27 - 3312 - 16
9. kolejka ligi seniorów
2016-12-11LKS Kęsowo - LKS Korona Koronowo35 - 3618 - 17
9. kolejka ligi seniorów
2016-12-10UKS Iskra Bydgoszcz - MLKS Borowiak Czersk21 - 2311 - 11
9. kolejka ligi seniorów
2016-12-10Jeziorak Iława - SPRP Damy Radę Inowrocław28 - 2411 - 10
9. kolejka ligi seniorów
2016-12-10MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS Alfa 99 Strzelno48 - 2624 - 15
8. kolejka ligi seniorów
2016-12-03MLKS Borowiak Czersk - MKS Henri Lloyd Brodnica21 - 3410 - 14
8. kolejka ligi seniorów
2016-12-03UKS Alfa 99 Strzelno - Jeziorak Iława29 - 3515 - 15
8. kolejka ligi seniorów
2016-12-03MKS Krajna Nakło - LKS Kęsowo20 - 279 - 13
8. kolejka ligi seniorów
2016-12-03LKS Korona Koronowo - UKS Iskra Bydgoszcz38 - 2915 - 15
7. kolejka ligi seniorów
2016-11-27UKS Iskra Bydgoszcz - MKS Krajna Nakło33 - 2319 - 11
7. kolejka ligi seniorów
2016-11-27LKS Kęsowo - SPRP Damy Radę Inowrocław24 - 2111 - 8
7. kolejka ligi seniorów
2016-11-26LKS Korona Koronowo - MLKS Borowiak Czersk28 - 2812 - 17
1. kolejka ligi seniorów
2016-11-21SPRP Damy Radę Inowrocław - MKS Henri Lloyd Brodnica24 - 3110 - 16
6. kolejka ligi seniorów
2016-11-20UKS Alfa 99 Strzelno - LKS Kęsowo36 - 3019 - 15
6. kolejka ligi seniorów
2016-11-19MLKS Borowiak Czersk - Jeziorak Iława29 - 2916 - 14
6. kolejka ligi seniorów
2016-11-19SPRP Damy Radę Inowrocław - UKS Iskra Bydgoszcz31 - 2915 - 15
6. kolejka ligi seniorów
2016-11-19LKS Korona Koronowo - MKS Krajna Nakło37 - 1918 - 9
1. kolejka ligi seniorów
2016-11-12MKS Krajna Nakło - Jeziorak Iława26 - 4411 - 23
5. kolejka ligi seniorów
2016-11-06LKS Korona Koronowo - SPRP Damy Radę Inowrocław32 - 3319 - 15
7. kolejka ligi seniorów
2016-11-06Jeziorak Iława - MKS Henri Lloyd Brodnica32 - 3714 - 14
5. kolejka ligi seniorów
2016-11-05UKS Iskra Bydgoszcz - UKS Alfa 99 Strzelno41 - 3015 - 16
5. kolejka ligi seniorów
2016-11-05MKS Krajna Nakło - MLKS Borowiak Czersk15 - 316 - 15
5. kolejka ligi seniorów
2016-11-04LKS Kęsowo - MKS Henri Lloyd Brodnica21 - 336 - 14
4. kolejka ligi seniorów
2016-10-22UKS Alfa 99 Strzelno - LKS Korona Koronowo29 - 3013 - 11
4. kolejka ligi seniorów
2016-10-22MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS Iskra Bydgoszcz34 - 2918 - 16
4. kolejka ligi seniorów
2016-10-22Jeziorak Iława - LKS Kęsowo34 - 1913 - 9
4. kolejka ligi seniorów
2016-10-21MKS Krajna Nakło - SPRP Damy Radę Inowrocław19 - 288 - 13
3. kolejka ligi seniorów
2016-10-16LKS Korona Koronowo - MKS Henri Lloyd Brodnica36 - 4015 - 20
3. kolejka ligi seniorów
2016-10-16SPRP Damy Radę Inowrocław - MLKS Borowiak Czersk19 - 2010 - 9
3. kolejka ligi seniorów
2016-10-15UKS Iskra Bydgoszcz - Jeziorak Iława26 - 3912 - 16
3. kolejka ligi seniorów
2016-10-15MKS Krajna Nakło - UKS Alfa 99 Strzelno17 - 279 - 15
2. kolejka ligi seniorów
2016-10-09MLKS Borowiak Czersk - LKS Kęsowo33 - 229 - 11
2. kolejka ligi seniorów
2016-10-08MKS Henri Lloyd Brodnica - MKS Krajna Nakło47 - 1526 - 5
2. kolejka ligi seniorów
2016-10-08Jeziorak Iława - LKS Korona Koronowo47 - 2922 - 17
1. kolejka ligi seniorów
2016-10-01UKS Iskra Bydgoszcz - LKS Kęsowo30 - 2718 - 12
1. kolejka ligi seniorów
2016-10-01UKS Alfa 99 Strzelno - MLKS Borowiak Czersk19 - 277 - 11

Tabela strzelców
zawodnikklubbramki
Kłyza MateuszLKS Korona Koronowo137
Kisiel KamilUKS Iskra Bydgoszcz127
Kowalik MarcinLKS Korona Koronowo121
Wiśniewski DawidUKS Alfa 99 Strzelno102
Zembrzycki TomaszMKS Henri Lloyd Brodnica99
Jakubowski PawełMLKS Borowiak Czersk98
Ciesielski ŁukaszMKS Henri Lloyd Brodnica95
Dziuba WojciechLKS Korona Koronowo90
Lewandowski ArturSPRP Damy Radę Inowrocław89
Jarząb JakubJeziorak Iława86
Łoński MateuszMLKS Borowiak Czersk84
Gawiński MichałJeziorak Iława80
Nowarkiewicz PatrykMKS Krajna Nakło80
Liberski DariuszUKS Alfa 99 Strzelno79
Jaworski AndrzejJeziorak Iława78
Biskupski BartoszUKS Iskra Bydgoszcz75
Osieczak ŁukaszUKS Iskra Bydgoszcz68
Jadanowski DawidMKS Henri Lloyd Brodnica64
Kowalczyk PawełUKS Iskra Bydgoszcz61
Jaworski JakubMKS Henri Lloyd Brodnica60
Pięta RafałLKS Kęsowo57
Łukasiewicz MariuszSPRP Damy Radę Inowrocław53
Pstrąg SebastianMLKS Borowiak Czersk52
Bidziński MariuszMKS Henri Lloyd Brodnica50
Blonkowski MarcinLKS Korona Koronowo47
Kalwas TomaszJeziorak Iława46
Kościński MateuszUKS Alfa 99 Strzelno46
Radzio RadosławLKS Kęsowo46
Kamiński ŁukaszJeziorak Iława45
Operacz PawełSPRP Damy Radę Inowrocław45
Jędrasiak WiktorMKS Henri Lloyd Brodnica44
Kensik TomaszLKS Kęsowo44
Płoski MikołajMKS Henri Lloyd Brodnica44
Żmudziński MichałMKS Henri Lloyd Brodnica43
Szewczyk JarosławLKS Korona Koronowo43
Modrzejewski ŁukaszLKS Kęsowo43
Kozłowski MarcinMKS Krajna Nakło43
Klimaszewski MarcinSPRP Damy Radę Inowrocław42
Kościelski FabianLKS Kęsowo40
Dobrzański HubertSPRP Damy Radę Inowrocław40
Stachowiak ArturMKS Krajna Nakło39
Linda PiotrMLKS Borowiak Czersk39
Zimny JacekMKS Krajna Nakło39
Trojańczyk MateuszUKS Iskra Bydgoszcz39
Wiśniewski TomaszUKS Alfa 99 Strzelno38
Konik MateuszMLKS Borowiak Czersk38
Łęgowski MikołajLKS Korona Koronowo37
Baliński GrzegorzJeziorak Iława37
Trawczyński JarosławUKS Alfa 99 Strzelno36
Operacz ZbigniewSPRP Damy Radę Inowrocław35
Lewandowski ŁukaszUKS Alfa 99 Strzelno35
Walkiewicz PatrykUKS Alfa 99 Strzelno34
Moczadło PawełMLKS Borowiak Czersk33
Witoń KarolSPRP Damy Radę Inowrocław31
Gakan MaciejLKS Kęsowo29
Modrzyński AdamSPRP Damy Radę Inowrocław28
Łożykowski CezarySPRP Damy Radę Inowrocław27
Lewandowski RafałMKS Krajna Nakło26
Kamiński MikołajMKS Henri Lloyd Brodnica25
Kowalik PiotrLKS Korona Koronowo25
Szymianiak MateuszJeziorak Iława23
Kaczalski KamilSPRP Damy Radę Inowrocław23
Jakubowski MaciejMLKS Borowiak Czersk22
Kęsicki PatrykJeziorak Iława22
Szulowski MiłoszLKS Kęsowo21
Paradowski RomanUKS Alfa 99 Strzelno21
Jabłoński MaciejUKS Iskra Bydgoszcz21
Smysłowski ŁukaszLKS Kęsowo21
Gostrowski DariuszJeziorak Iława20
Jaszkowski PatrykUKS Iskra Bydgoszcz20
Nasiadka DanielMKS Henri Lloyd Brodnica20
Boroń PawełMKS Krajna Nakło20
Łukasik KamilMLKS Borowiak Czersk19
Drumiński SzymonMKS Henri Lloyd Brodnica19
Mielke KrzysztofLKS Kęsowo18
Buszek JanMLKS Borowiak Czersk18
Licznerski PatrykJeziorak Iława17
Powalisz MaciejMKS Krajna Nakło17
Pstrąg BłażejMLKS Borowiak Czersk17
Kucharczuk PiotrUKS Iskra Bydgoszcz17
Kubisch JakubLKS Korona Koronowo16
Brak WiktorLKS Korona Koronowo16
Lewalski ŁukaszJeziorak Iława16
Kosopud KarolJeziorak Iława16
Chudziński PatrykMKS Krajna Nakło16
Kapeliński AdrianMKS Krajna Nakło15
Popiołkiewicz MateuszUKS Alfa 99 Strzelno15
Borys FilipUKS Alfa 99 Strzelno15
Misiorski DawidLKS Kęsowo15
Jarantowicz ArturUKS Iskra Bydgoszcz14
Żmudziński PatrykMKS Henri Lloyd Brodnica13
Michalski MariuszMKS Krajna Nakło13
Meller DawidMKS Henri Lloyd Brodnica13
Fornahl MarcinJeziorak Iława13
Szajkowski KrzysztofJeziorak Iława12
Leboda KacperLKS Kęsowo12
Łangowski AdrianLKS Kęsowo12
Żurek IgorLKS Korona Koronowo11
Franczak MikołajSPRP Damy Radę Inowrocław11
Jankowski TomaszSPRP Damy Radę Inowrocław11
Romanowicz AdrianLKS Kęsowo10
Rybarczyk MaciejMKS Krajna Nakło10
Szymaniak MaciejJeziorak Iława10
Karczyński PiotrMLKS Borowiak Czersk10
Mański DamianUKS Alfa 99 Strzelno9
Łyska ŁukaszLKS Kęsowo9
Jerzyk KornelMLKS Borowiak Czersk9
Kamiński FilipMKS Henri Lloyd Brodnica9
Lenz RobertMLKS Borowiak Czersk9
Wróblewski MateuszUKS Iskra Bydgoszcz9
Perzyński DanielSPRP Damy Radę Inowrocław8
Klimczewski WiktorSPRP Damy Radę Inowrocław7
Dzięgielewski JakubUKS Alfa 99 Strzelno6
Jaworski DominikMKS Henri Lloyd Brodnica6
Scheefs PatrykLKS Kęsowo6
Walczak RobertUKS Iskra Bydgoszcz6
Nowak JakubMKS Krajna Nakło6
Kapłanowski ArturLKS Kęsowo6
Rybicki KacperUKS Iskra Bydgoszcz5
Czarnowski ArturLKS Kęsowo5
Sobański DominikLKS Korona Koronowo5
Lewalski MchałJeziorak Iława5
Rostankowski MichałMLKS Borowiak Czersk5
Wojciechowski KajetanMLKS Borowiak Czersk4
Smokowski MikołajSPRP Damy Radę Inowrocław4
Gawron PawełSPRP Damy Radę Inowrocław4
Wikaryczak JanSPRP Damy Radę Inowrocław4
Lenz MateuszMLKS Borowiak Czersk4
Kusiński BartoszMKS Henri Lloyd Brodnica4
Wrubel ŁukaszSPRP Damy Radę Inowrocław4
Kapłanowski DamianLKS Kęsowo4
Pruszak FilipMLKS Borowiak Czersk4
Wegner MarcinUKS Alfa 99 Strzelno3
Wankiewicz RobertLKS Korona Koronowo3
Szarafin DominikMLKS Borowiak Czersk3
Zakaszewski MateuszUKS Iskra Bydgoszcz3
Fajok ArkadiuszSPRP Damy Radę Inowrocław2
Wiśniewski MateuszLKS Kęsowo2
Wierzewski KrzysztofMKS Krajna Nakło2
Radtke DawidLKS Korona Koronowo2
Zawłocki MariuszJeziorak Iława2
Meller ŁukaszMKS Krajna Nakło2
Miklewicz WojciechJeziorak Iława2
Kalinowski PrzemysławSPRP Damy Radę Inowrocław2
Leprince DominikUKS Iskra Bydgoszcz1
Barczak MateuszUKS Alfa 99 Strzelno1
Mielke LeszekLKS Kęsowo1
Fryca SzymonMLKS Borowiak Czersk1
Kwiatkowski WojciechLKS Kęsowo1
Wiśniewski MichałUKS Alfa 99 Strzelno1
Samel RobertJeziorak Iława1
Cieniuch KarolLKS Kęsowo1
Boroń KamilMKS Krajna Nakło1
Grabowski AndrzejSPRP Damy Radę Inowrocław1
Najbliższe mecze
Brak informacji
Ostatnie wyniki
2017-05-06
2017-04-07
2017-04-02
2017-04-01
2017-03-31
2017-03-30
2017-03-29
2017-03-28
2017-03-27