Tabela wyników

Sezon: sezon 2015/2016
Liga: liga młodziczek młodszych

miejscedrużynameczepunktybramki zdobytebramki straconezdrdpdzwrwpw
1UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno675662210102
2UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie666565012210
3UKS "Drwęca" Novar Lubicz665947211011
4LUKS "Millennium" Świekatowo655359101112
5UKS "Mata" Strzelno0000000000
5UKS "Bobry" Bobrowo0000000000
5MKS Henri Lloyd Brodnica0000000000
5BKS "Sokół" Bydgoszcz0000000000

Terminarz
młodziczka młodsza - finał - II turniej
2016-03-20UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - UKS "Drwęca" Novar Lubicz8 - 74 - 6
młodziczka młodsza - finał - II turniej
2016-03-20LUKS "Millennium" Świekatowo - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie10 - 137 - 6
młodziczka młodsza - finał - II turniej
2016-03-20UKS "Drwęca" Novar Lubicz - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie8 - 96 - 6
młodziczka młodsza - finał - II turniej
2016-03-20UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - LUKS "Millennium" Świekatowo12 - 75 - 7
młodziczka młodsza - finał - II turniej
2016-03-20UKS "Drwęca" Novar Lubicz - LUKS "Millennium" Świekatowo9 - 95 - 6
młodziczka młodsza - finał - II turniej
2016-03-20UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno12 - 157 - 9
młodziczka młodsza - finał - I turniej
2016-02-21UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - LUKS "Millennium" Świekatowo9 - 105 - 6
młodziczka młodsza - finał - I turniej
2016-02-21UKS "Drwęca" Novar Lubicz - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno14 - 48 - 3
młodziczka młodsza - finał - I turniej
2016-02-21LUKS "Millennium" Świekatowo - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno10 - 57 - 4
młodziczka młodsza - finał - I turniej
2016-02-21UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - UKS "Drwęca" Novar Lubicz10 - 106 - 7
młodziczka młodsza - finał - I turniej
2016-02-21UKS "Drwęca" Novar Lubicz - LUKS "Millennium" Świekatowo11 - 75 - 5
młodziczka młodsza - finał - I turniej
2016-02-21UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie12 - 128 - 8
IV turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-02-13LUKS "Millennium" Świekatowo - MKS Henri Lloyd Brodnica19 - 1512 - 6
IV turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-02-13UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - UKS "Bobry" Bobrowo41 - 118 - 0
IV turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-02-13MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Bobry" Bobrowo25 - 113 - 0
IV turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-02-13LUKS "Millennium" Świekatowo - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno10 - 148 - 7
IV turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-02-13UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - MKS Henri Lloyd Brodnica18 - 99 - 7
IV turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-02-13UKS "Bobry" Bobrowo - LUKS "Millennium" Świekatowo1 - 301 - 15
IV turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-13UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - BKS "Sokół" Bydgoszcz18 - 69 - 5
IV turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-13UKS "Mata" Strzelno - UKS "Drwęca" Novar Lubicz5 - 133 - 5
IV turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-13BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Drwęca" Novar Lubicz13 - 137 - 10
IV turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-13UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - UKS "Mata" Strzelno10 - 84 - 3
IV turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-13UKS "Mata" Strzelno - BKS "Sokół" Bydgoszcz12 - 136 - 9
IV turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-13UKS "Drwęca" Novar Lubicz - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie8 - 236 - 11
II turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-06UKS "Drwęca" Novar Lubicz - UKS "Mata" Strzelno20 - 108 - 5
II turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-06BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie5 - 253 - 12
II turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-06UKS "Mata" Strzelno - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie13 - 245 - 15
II turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-06UKS "Drwęca" Novar Lubicz - BKS "Sokół" Bydgoszcz17 - 511 - 3
II turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-06BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Mata" Strzelno11 - 86 - 4
II turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-02-06UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - UKS "Drwęca" Novar Lubicz11 - 87 - 6
III turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-01-10BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Drwęca" Novar Lubicz6 - 122 - 9
III turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-01-10UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - UKS "Mata" Strzelno21 - 712 - 3
III turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-01-10UKS "Drwęca" Novar Lubicz - UKS "Mata" Strzelno16 - 98 - 2
III turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-01-10BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie5 - 233 - 13
III turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-01-10UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - UKS "Drwęca" Novar Lubicz15 - 106 - 8
III turniej - młodziczka młodsza gr. A
2016-01-10UKS "Mata" Strzelno - BKS "Sokół" Bydgoszcz7 - 122 - 7
III turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-01-10MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Bobry" Bobrowo24 - 114 - 0
III turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-01-10LUKS "Millennium" Świekatowo - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno7 - 134 - 7
III turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-01-10UKS "Bobry" Bobrowo - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno0 - 280 - 15
III turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-01-10MKS Henri Lloyd Brodnica - LUKS "Millennium" Świekatowo9 - 166 - 9
III turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-01-10LUKS "Millennium" Świekatowo - UKS "Bobry" Bobrowo26 - 015 - 0
III turniej - młodziczka młodsza gr. B
2016-01-10UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - MKS Henri Lloyd Brodnica9 - 86 - 4
II turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-12-12UKS "Bobry" Bobrowo - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno1 - 341 - 21
II turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-12-12MKS Henri Lloyd Brodnica - LUKS "Millennium" Świekatowo12 - 177 - 8
II turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-12-12UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - LUKS "Millennium" Świekatowo12 - 75 - 7
II turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-12-12UKS "Bobry" Bobrowo - MKS Henri Lloyd Brodnica0 - 330 - 19
II turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-12-12MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno16 - 1211 - 7
II turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-12-12LUKS "Millennium" Świekatowo - UKS "Bobry" Bobrowo21 - 114 - 0
I turniej - młodziczka młodsza gr. A
2015-11-14UKS "Mata" Strzelno - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie4 - 161 - 11
I turniej - młodziczka młodsza gr. A
2015-11-14UKS "Drwęca" Novar Lubicz - BKS "Sokół" Bydgoszcz16 - 98 - 7
I turniej - młodziczka młodsza gr. A
2015-11-14UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie - BKS "Sokół" Bydgoszcz18 - 711 - 3
I turniej - młodziczka młodsza gr. A
2015-11-14UKS "Mata" Strzelno - UKS "Drwęca" Novar Lubicz6 - 173 - 11
I turniej - młodziczka młodsza gr. A
2015-11-14UKS "Drwęca" Novar Lubicz - UKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie14 - 147 - 9
I turniej - młodziczka młodsza gr. A
2015-11-14BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Mata" Strzelno15 - 510 - 1
I turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-11-07UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - LUKS "Millennium" Świekatowo8 - 95 - 8
I turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-11-07UKS "Bobry" Bobrowo - MKS Henri Lloyd Brodnica4 - 301 - 20
I turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-11-07LUKS "Millennium" Świekatowo - MKS Henri Lloyd Brodnica11 - 107 - 7
I turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-11-07UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno - UKS "Bobry" Bobrowo30 - 216 - 1
I turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-11-07UKS "Bobry" Bobrowo - LUKS "Millennium" Świekatowo4 - 232 - 15
I turniej - młodziczka młodsza gr. B
2015-11-07MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno6 - 183 - 10

Tabela strzelców
zawodnikklubbramki
Jeżowska ZofiaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie36
Domka LauraBKS "Sokół" Bydgoszcz28
Jeżowska MariaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie25
Szwarc MagdalenaMKS Henri Lloyd Brodnica25
Florkiewicz OliwiaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II21
Szmytkowska WeronikaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie21
Królak MajaUKS "Mata" Strzelno15
Kulińska MajaBKS "Sokół" Bydgoszcz14
Szatkowska KlaudiaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I13
Kunklewska MartynaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II13
Ledwochowska OliwiaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno13
Rybszleger RoksanaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno11
Remus AureliaLUKS "Millennium" Świekatowo11
Kamińska AleksandraUKS "Drwęca" Novar Lubicz10
Kawula DominikaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie9
Borkowicz RoksanaUKS "Drwęca" Novar Lubicz9
Bielińska RoksanaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno8
Kasprowicz OliwiaMKS Henri Lloyd Brodnica8
Cieśnik WiktoriaUKS "Bobry" Bobrowo8
Antosik AleksandraUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno8
Marciniak NataliaUKS "Mata" Strzelno7
Bielecka NataliaBKS "Sokół" Bydgoszcz7
Szymańska SaraBKS "Sokół" Bydgoszcz6
Wierzbowska KlaudiaUKS "Drwęca" Novar Lubicz6
Olszewska WeronikaLUKS "Millennium" Świekatowo5
Recka AgataLUKS "Millennium" Świekatowo5
Rudnicka OliwiaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie5
Grodzka MartaUKS "Mata" Strzelno5
Tarkowska ZuzannaLUKS "Millennium" Świekatowo4
Ożóg OliwiaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno4
Liszewska DominikaMKS Henri Lloyd Brodnica4
Rozkwitalska ZuzannaUKS "Mata" Strzelno4
Rutkowska LauraBKS "Sokół" Bydgoszcz4
Deuter NikolaMKS Henri Lloyd Brodnica4
Dobrzyńska BarbaraUKS "Mata" Strzelno4
Pruchniewska AmeliaMKS Henri Lloyd Brodnica4
Rutkowska NataliaUKS "Drwęca" Novar Lubicz3
Jabłońska BlankaUKS "Drwęca" Novar Lubicz3
Piesik AdriannaLUKS "Millennium" Świekatowo3
Drewnik PatrycjaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno3
Sławińska IgaLUKS "Millennium" Świekatowo3
Dzierżawska JuliaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno3
Karwasz MarlenaLUKS "Millennium" Świekatowo3
Świś OliwiaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno3
Rybak WeronikaLUKS "Millennium" Świekatowo3
Kulewicz MartaLUKS "Millennium" Świekatowo3
Okonek MartynaBKS "Sokół" Bydgoszcz3
Śmigielska NataliaUKS "Mata" Strzelno2
Jurgielska MartynaUKS "Drwęca" Novar Lubicz2
Kołdun MartynaLUKS "Millennium" Świekatowo2
Krzeszewska NataliaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno2
Szarafińska ZuzannaUKS "Bobry" Bobrowo2
Kwiatkowska MartynaUKS "Drwęca" Novar Lubicz1
Polanowska JuliaUKS "Mata" Strzelno1
Dedeńska WiktoriaUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno1
Mościńska WiktoriaMKS Henri Lloyd Brodnica1
Łuszkiewicz SandraLUKS "Millennium" Świekatowo1
Cyrklaf LauraUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie1
Kwas AlicjaBKS "Sokół" Bydgoszcz1
Włodarska MagdalenaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie1
Szmytkowska DominikaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie1
Pawlińska OliwiaUKS "Mata" Strzelno1
Pawłowska PaulinaUKS "Mata" Strzelno1
Najbliższe mecze
Brak informacji
Ostatnie wyniki
2017-05-06
2017-04-07
2017-04-02
2017-04-01
2017-03-31
2017-03-30
2017-03-29
2017-03-28
2017-03-27