Tabela wyników

Sezon: sezon 2015/2016
Liga: liga młodziczek

miejscedrużynameczepunktybramki zdobytebramki straconezdrdpdzwrwpw
1MKS Henri Lloyd Brodnica51013767300200
2UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno5813275200201
3UKS "Drwęca" Novar Lubicz I64112123102102
4UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie6074190003003
5UKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno0000000000
5UKS "Olimpijczyk" II Kowalewo Pomorskie0000000000
5UKS "Drwęca" Novar Lubicz II0000000000
5BKS "Sokół" Bydgoszcz0000000000

Terminarz
młodziczka - finał - V kolejka
2016-04-09UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie - UKS "Drwęca" Novar Lubicz I13 - 406 - 20
młodziczka - finał - VI kolejka
2016-04-07UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie - UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno13 - 284 - 15
młodziczka - finał - VI kolejka
2016-04-03UKS "Drwęca" Novar Lubicz I - MKS Henri Lloyd Brodnica14 - 248 - 12
młodziczka - finał - V kolejka
2016-03-19UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno - MKS Henri Lloyd Brodnica0 - 00 - 0
młodziczka - finał - IV kolejka
2016-03-17UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno - UKS "Drwęca" Novar Lubicz I23 - 1310 - 4
młodziczka - finał - IV kolejka
2016-03-13UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie - MKS Henri Lloyd Brodnica11 - 224 - 13
młodziczka - finał - III kolejka
2016-03-05UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno - UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie39 - 1218 - 5
młodziczka - finał - III kolejka
2016-03-04MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Drwęca" Novar Lubicz I31 - 712 - 3
młodziczka - finał - II kolejka
2016-02-28UKS "Drwęca" Novar Lubicz I - UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie25 - 1012 - 3
młodziczka - finał - II kolejka
2016-02-27MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno24 - 209 - 11
młodziczka - finał - I kolejka
2016-02-22UKS "Drwęca" Novar Lubicz I - UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno13 - 220 - 0
młodziczka - finał - I kolejka
2016-02-20MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie36 - 1517 - 8
młodziczka - V kolejka
2016-02-14UKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno - MKS Henri Lloyd Brodnica9 - 194 - 10
młodziczka - VI kolejka
2016-02-12UKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno - UKS "Olimpijczyk" II Kowalewo Pomorskie24 - 1614 - 7
młodziczka - VI kolejka
2016-02-07UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie - BKS "Sokół" Bydgoszcz22 - 1411 - 11
młodziczka - VI kolejka
2016-02-07MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno19 - 1212 - 6
młodziczka - IV kolejka
2016-02-06UKS "Drwęca" Novar Lubicz II - UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie6 - 253 - 13
młodziczka - VI kolejka
2016-02-06UKS "Drwęca" Novar Lubicz I - UKS "Drwęca" Novar Lubicz II30 - 413 - 2
młodziczka - IV kolejka
2016-01-14UKS "Olimpijczyk" II Kowalewo Pomorskie - MKS Henri Lloyd Brodnica14 - 326 - 16
młodziczka - V kolejka
2016-01-13UKS "Drwęca" Novar Lubicz I - UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie23 - 2011 - 10
młodziczka - V kolejka
2015-12-20UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno - UKS "Olimpijczyk" II Kowalewo Pomorskie28 - 1417 - 5
młodziczka - III kolejka
2015-12-14BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie19 - 1410 - 8
młodziczka - IV kolejka
2015-12-14UKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno - UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno14 - 237 - 13
młodziczka - III kolejka
2015-12-13UKS "Drwęca" Novar Lubicz II - UKS "Drwęca" Novar Lubicz I11 - 305 - 14
młodziczka - IV kolejka
2015-12-12UKS "Drwęca" Novar Lubicz I - BKS "Sokół" Bydgoszcz23 - 2114 - 8
młodziczka - V kolejka
2015-12-12UKS "Drwęca" Novar Lubicz II - BKS "Sokół" Bydgoszcz21 - 268 - 12
młodziczka - III kolejka
2015-12-06UKS "Olimpijczyk" II Kowalewo Pomorskie - UKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno9 - 203 - 11
młodziczka - I kolejka
2015-11-29BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Drwęca" Novar Lubicz I16 - 273 - 14
młodziczka - II kolejka
2015-11-29BKS "Sokół" Bydgoszcz - UKS "Drwęca" Novar Lubicz II19 - 1412 - 4
młodziczka - III kolejka
2015-11-28UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno - MKS Henri Lloyd Brodnica22 - 1612 - 9
młodziczka - II kolejka
2015-11-15UKS "Olimpijczyk" II Kowalewo Pomorskie - UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno5 - 381 - 22
młodziczka - II kolejka
2015-11-14UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie - UKS "Drwęca" Novar Lubicz I19 - 358 - 17
młodziczka - II kolejka
2015-11-08MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno26 - 1211 - 6
młodziczka - I kolejka
2015-11-07UKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno - UKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno22 - 1213 - 6
młodziczka - I kolejka
2015-10-31UKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie - UKS "Drwęca" Novar Lubicz II16 - 147 - 10
młodziczka - I kolejka
2015-10-17MKS Henri Lloyd Brodnica - UKS "Olimpijczyk" II Kowalewo Pomorskie52 - 825 - 5

Tabela strzelców
zawodnikklubbramki
Glasa KarolinaUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie86
Budzińska KlaudiaUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie65
Brózda MartynaMKS Henri Lloyd Brodnica64
Panter JuliaMKS Henri Lloyd Brodnica63
Kowalkowska OliwiaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno54
Życzyńska NikolaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I43
Betker PatrycjaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I40
Dolska MarcelinaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I38
Bondara MichalinaBKS "Sokół" Bydgoszcz36
Nowakowska MagdalenaUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie36
Klimek MartynaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno36
Rybicka JuliaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I35
Jarocka KlaudiaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno29
Macikowska DominikaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno26
Wilamowska JuliaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I25
Kuraśkiewicz NataliaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno24
Jeżowska ZofiaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie24
Węgrodzka JoannaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I24
Szarek WiktoriaMKS Henri Lloyd Brodnica23
Gajtkowska OliwiaMKS Henri Lloyd Brodnica22
Rutkowska PaulinaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno22
Kuchczyńska WeronikaMKS Henri Lloyd Brodnica21
Błaszkiewicz WanessaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I21
Armata OliwiaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno20
Figiel NicoleBKS "Sokół" Bydgoszcz19
Gołębiewska KingaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno19
Pankowska NataliaMKS Henri Lloyd Brodnica19
Doroch DominikaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I19
Zygarlicka JuliaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno17
Gołębiewska OliwiaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno17
Górska AgnieszkaMKS Henri Lloyd Brodnica16
Kolczyńska OliwiaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno16
Ochimowska WiktoriaBKS "Sokół" Bydgoszcz15
Końpa OliwiaMKS Henri Lloyd Brodnica15
Kryger AnnaMKS Henri Lloyd Brodnica15
Stefańska KatarzynaUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie14
Michalska KlaudiaMKS Henri Lloyd Brodnica14
Gabinecka MartynaBKS "Sokół" Bydgoszcz14
Donarska SandraUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno12
Kuczbanska AleksandraMKS Henri Lloyd Brodnica12
Wierzbicka ZuzannaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II12
Kowalska PaulinaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I11
Burak WeronikaUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie11
Jabłonka DominikaBKS "Sokół" Bydgoszcz11
Gajowiak KingaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II10
Szablińska WiktoriaBKS "Sokół" Bydgoszcz10
Szczygieł AleksandraUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno8
Kowaleńko MarikaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II7
Szczepińska JuliaUKS "Vambresia" Worwo I Wąbrzeźno7
Chylińska DariaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II7
Florkiewicz OliwiaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II7
Kuberska WiktoriaBKS "Sokół" Bydgoszcz6
Siółkowska AleksandraUKS "Drwęca" Novar Lubicz I6
Krajewska NikolaMKS Henri Lloyd Brodnica6
Mazurowska NataliaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno6
Grabińska IzabelaMKS Henri Lloyd Brodnica6
Świś JuliaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno6
Drozdowska WeronikaUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie5
Szmytkowska WeronikaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie5
Piotrzkiewicz NikolaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II5
Melerska MartynaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno4
Dygasiewicz NataliaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II4
Ekhorst MartynaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II3
Janowska KlaudiaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II3
Paczkowska RozaliaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno3
Szczeblewska PaulinaBKS "Sokół" Bydgoszcz3
Wieczorek AmeliaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno3
Tałanda ZuzannaUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie3
Czarnecka IzabelaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II3
Szpręglewska ZofiaUKS "Vambresia" Worwo II Wąbrzeźno3
Kunklewska MartynaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II2
Szatkowska KlaudiaUKS "Drwęca" Novar Lubicz I2
Życzyńska JuliaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II2
Jeżowska MariaUKS "Olimpijczyk" Kowalewo Pomorskie2
Jarmulska WeronikaMKS Henri Lloyd Brodnica2
Mroczek-Goerke ZuzannaMKS Henri Lloyd Brodnica1
Wojciechowska AgataUKS "Olimpijczyk" I Kowalewo Pomorskie1
Zabel KlaudiaBKS "Sokół" Bydgoszcz1
Kalinowska JulkaUKS "Drwęca" Novar Lubicz II1
Rydzuńska NataliaMKS Henri Lloyd Brodnica1
Najbliższe mecze
Brak informacji
Ostatnie wyniki
2017-05-06
2017-04-07
2017-04-02
2017-04-01
2017-03-31
2017-03-30
2017-03-29
2017-03-28
2017-03-27