Dziewczęta 2006 – Terminarz

Finał

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
3.02.2019Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek11:5 (7:1)MLUKS Orlik Kcynia
3.02.2019Niedziela10.00UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno7:16 (4:8)MKS Henri Lloyd Brodnica I
3.02.2019Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek11:6 (6:3)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
3.02.2019Niedziela10.00MLUKS Orlik Kcynia13:15 (9:7)MKS Henri Lloyd Brodnica I
3.02.2019Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek19:8 (8:4)MKS Henri Lloyd Brodnica I
3.02.2019Niedziela10.00MLUKS Orlik Kcynia9:5 (6:1)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
2. turniej
24.03.2019Niedziela9.30MSPR Junak Włocławek7:8 (3:4MLUKS Orlik Kcynia
24.03.2019Niedziela9.30UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno9:13 (5:8)MKS Henri Lloyd Brodnica I
24.03.2019Niedziela9.30MSPR Junak Włocławek9:6 (5:3)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
24.03.2019Niedziela9.30MLUKS Orlik Kcynia8:10 (6:5)MKS Henri Lloyd Brodnica I
24.03.2019Niedziela9.30MSPR Junak Włocławek15:9 (9:6)MKS Henri Lloyd Brodnica I
24.03.2019Niedziela9.30MLUKS Orlik Kcynia8:8 (5:3) k.1:2UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno

Grupa A

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
1.12.2018Sobota10.00MKS Kęsowo7:7 (1:3) <5:2>MLUKS Orlik Kcynia
1.12.2018Sobota10.00UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno9:12 (2:7)MKS Kęsowo
1.12.2018Sobota10.00MLUKS Orlik Kcynia4:5 (1:4)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
2. turniej
17.11.2018Sobota10.00MKS Kęsowo5:17 (3:9)MLUKS Orlik Kcynia
17.11.2018Sobota10.00UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno17:14 (8:9)MKS Kęsowo
17.11.2018Sobota10.00MLUKS Orlik Kcynia11:7 (5:6)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
3. turniej
17.02.2019Niedziela10.30MKS Kęsowo9:15 (4:8)MLUKS Orlik Kcynia
17.02.2019Niedziela10.30UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno15:10 (7:5)MKS Kęsowo
17.02.2019Niedziela10.30MLUKS Orlik Kcynia6:7 (2:3)UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno

Grupa B

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
28.10.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I8:24 (5:10)MSPR Junak Włocławek
28.10.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica II10:11 (7:5)UKS Bobry Bobrowo
28.10.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I18:8 (11:3)MKS Henri Lloyd Brodnica II
28.10.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek20:2 (12:0)UKS Bobry Bobrowo
28.10.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I15:6 (8:2)UKS Bobry Bobrowo
28.10.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek17:3 (8:1)MKS Henri Lloyd Brodnica II
2. turniej
18.11.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I6:18 (4:10)MSPR Junak Włocławek
18.11.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica II14:7 (4:6)UKS Bobry Bobrowo
18.11.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I15:11 (7:4)MKS Henri Lloyd Brodnica II
18.11.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek17:3 (8:0)UKS Bobry Bobrowo
18.11.2018Niedziela10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I12:2 (7:2)UKS Bobry Bobrowo
18.11.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek19:4 (8:3)MKS Henri Lloyd Brodnica II
3. turniej
11.12.2018Wtorek14.30MKS Henri Lloyd Brodnica I6:12 (2:6)MSPR Junak Włocławek
11.12.2018Wtorek14.30MKS Henri Lloyd Brodnica II11:5 (4:2)UKS Bobry Bobrowo
11.12.2018Wtorek14.30MKS Henri Lloyd Brodnica I14:14 (7:5) k. 1:0MKS Henri Lloyd Brodnica II
11.12.2018Wtorek14.30MSPR Junak Włocławek12:6 (7:4)UKS Bobry Bobrowo
11.12.2018Wtorek14.30MKS Henri Lloyd Brodnica I12:8 (5:5)UKS Bobry Bobrowo
11.12.2018Wtorek14.30MSPR Junak Włocławek11:5 (6:1)MKS Henri Lloyd Brodnica II