Chłopcy 2007 – Terminarz

Finał

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
9.02.2019Sobota10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I16:13 (10:8)MKS Henri Lloyd Brodnica II
9.02.2019Sobota10.00UKS Iskra Bydgoszcz22:9 (11:3)UKS Iskra Bydgoszcz III
9.02.2019Sobota10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I18:21 (7:16)UKS Iskra Bydgoszcz
9.02.2019Sobota10.00MKS Henri Lloyd Brodnica II12:12 (7:9) k.1:2UKS Iskra Bydgoszcz III
9.02.2019Sobota10.00MKS Henri Lloyd Brodnica I10:11 (5:9)UKS Iskra Bydgoszcz III
9.02.2019Sobota10.00MKS Henri Lloyd Brodnica II7:15 (4:8)UKS Iskra Bydgoszcz
2. turniej
19.05.2019Niedziela9.30MKS Henri Lloyd Brodnica I10:0MKS Henri Lloyd Brodnica II
19.05.2019Niedziela9.30UKS Iskra Bydgoszcz20:4 (10:3)UKS Iskra Bydgoszcz III
19.05.2019Niedziela9.30MKS Henri Lloyd Brodnica I6:16 (4:7)UKS Iskra Bydgoszcz
19.05.2019Niedziela9.30MKS Henri Lloyd Brodnica II0:10UKS Iskra Bydgoszcz III
19.05.2019Niedziela9.30MKS Henri Lloyd Brodnica I10:10 (4:3) k.1:2UKS Iskra Bydgoszcz III
19.05.2019Niedziela9.30MKS Henri Lloyd Brodnica II0:10UKS Iskra Bydgoszcz

Grupa A

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
2.11.2018Piątek8.30MKS Henri Lloyd Brodnica I16:17 (7:10)MKS Henri Lloyd Brodnica II
2.11.2018Piątek8.30MKS Grudziądz0:10MKS Henri Lloyd Brodnica I
2.11.2018Piątek8.30MKS Henri Lloyd Brodnica II16:2 (7:2)MKS Henri Lloyd Brodnica III
2.11.2018Piątek8.30MKS Henri Lloyd Brodnica II10:0MKS Grudziądz
2.11.2018Piątek8.30MKS Henri Lloyd Brodnica I23:4 (11:2)MKS Henri Lloyd Brodnica III
2.11.2018Piątek8.30MKS Henri Lloyd Brodnica III10:0MKS Grudziądz
2. turniej
8.12.2018Sobota9.30MKS Henri Lloyd Brodnica I12:6 (5:1)MKS Henri Lloyd Brodnica II
8.12.2018Sobota9.30MKS Grudziądz6:13 (1:8)MKS Henri Lloyd Brodnica I
8.12.2018Sobota9.30MKS Henri Lloyd Brodnica II21:0 (13:0)MKS Henri Lloyd Brodnica III
8.12.2018Sobota9.30MKS Henri Lloyd Brodnica II15:4 (8:3)MKS Grudziądz
8.12.2018Sobota9.30MKS Henri Lloyd Brodnica I21:1 (9:0)MKS Henri Lloyd Brodnica III
8.12.2018Sobota9.30MKS Henri Lloyd Brodnica III1:11 (1:6)MKS Grudziądz
3. turniej
11.01.2019Piątek15.00MKS Henri Lloyd Brodnica I15:14 (7:7)MKS Henri Lloyd Brodnica II
11.01.2019Piątek15.00MKS Grudziądz8:17 (5:7)MKS Henri Lloyd Brodnica I
11.01.2019Piątek15.00MKS Henri Lloyd Brodnica II14:6 (6:3)MKS Henri Lloyd Brodnica III
11.01.2019Piątek15.00MKS Henri Lloyd Brodnica II18:7 (11:4)MKS Grudziądz
11.01.2019Piątek15.00MKS Henri Lloyd Brodnica I21:1 (9:1)MKS Henri Lloyd Brodnica III
11.01.2019Piątek15.00MKS Henri Lloyd Brodnica III11:11 (6:5) k.2:1MKS Grudziądz

Grupa B

DataDzieńGodzinaGospodarzWynikGość
1. turniej
4.11.2018Niedziela10.00GTS Unia Choceń4:5MSPR Junak Włocławek
4.11.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz I10:1UKS Iskra Bydgoszcz II
4.11.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz III6:0GTS Unia Choceń
4.11.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek3:7UKS Iskra Bydgoszcz I
4.11.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz II5:8UKS Iskra Bydgoszcz III
4.11.2018Niedziela10.00GTS Unia Choceń5:8UKS Iskra Bydgoszcz II
4.11.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek2:13UKS Iskra Bydgoszcz III
4.11.2018Niedziela10.00GTS Unia Choceń2:7UKS Iskra Bydgoszcz I
4.11.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek6:11UKS Iskra Bydgoszcz II
4.11.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz I4:5UKS Iskra Bydgoszcz III
2. turniej
16.12.2018Niedziela10.00GTS Unia Choceń7:4MSPR Junak Włocławek
16.12.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz I9:4UKS Iskra Bydgoszcz II
16.12.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz III6:5GTS Unia Choceń
16.12.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek3:17UKS Iskra Bydgoszcz I
16.12.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz II1:8UKS Iskra Bydgoszcz III
16.12.2018Niedziela10.00GTS Unia Choceń0:5UKS Iskra Bydgoszcz II
16.12.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek2:17UKS Iskra Bydgoszcz III
16.12.2018Niedziela10.00GTS Unia Choceń1:8UKS Iskra Bydgoszcz I
16.12.2018Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek4:11UKS Iskra Bydgoszcz II
16.12.2018Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz I14:5UKS Iskra Bydgoszcz III
3. turniej
6.01.2019Niedziela10.00GTS Unia Choceń4:5MSPR Junak Włocławek
6.01.2019Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz I12:5UKS Iskra Bydgoszcz II
6.01.2019Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz III10:1GTS Unia Choceń
6.01.2019Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek8:15UKS Iskra Bydgoszcz I
6.01.2019Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz II3:16UKS Iskra Bydgoszcz III
6.01.2019Niedziela10.00GTS Unia Choceń4:9UKS Iskra Bydgoszcz II
6.01.2019Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek4:9UKS Iskra Bydgoszcz III
6.01.2019Niedziela10.00GTS Unia Choceń6:14UKS Iskra Bydgoszcz I
6.01.2019Niedziela10.00MSPR Junak Włocławek5:9UKS Iskra Bydgoszcz II
6.01.2019Niedziela10.00UKS Iskra Bydgoszcz I13:6UKS Iskra Bydgoszcz III