Aktualności

Podium II ligi dla Grudziądza, derby dla Brodnicy, drugie złoto dla Junaka
2019-04-15

W miniony weekend zapadło wiele ważnych rozstrzygnięć w rozgrywkach ligowych, w ramach mistrzostw Polski juniorów młodszych i juniorek młodszych, a także rozdano medale w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Dziewcząt (rocznik 2007 i mł.).

Juniorzy młodsi i juniorki młodsze w akcji, derby w II lidze, o medale wśród najmłodszych
2019-04-11

Ciekawie zapowiada się najbliższy weekend jeżeli chodzi o rozgrywki centralne oraz wojewódzkie. Przygotowaliśmy szczegółowy plan tego, co wydarzy się z udziałem drużyn z Kujaw i Pomorza.

Wąbrzeźno w młodziczkach, Bydgoszcz w młodzikach i chłopcach
2019-04-07

Rozgrywki młodzieżowe w trzech kolejnych kategoriach wiekowych, których organizatorem jest Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej w Polsce, dobiegły końca. Mowa o ligach młodzików, młodziczek oraz chłopców.

Brodniczanki z drugim miejscem w II lidze kobiet, jak grali pozostali?
2019-04-07

Sezon ligowy powoli zbliża się do końca. W mijający weekend rozegrano 19. kolejkę I ligi kobiet oraz 24. kolejkę II ligi mężczyzn. Dobiegły już końca zmagania w II lidze kobiet (grupa 3).

Można podnieść swoje kwalifikacje. Ruszył nabór na kurs trenerów piłki ręcznej
2019-04-02

Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłosił nabór na kurs trenerów piłki ręcznej - poziom 3 RINCK Convention. To propozycja dla osób posiadających dyplom trenera drugiej klasy w piłce ręcznej lub posiadających aktualną licencję kategorii B.

Juniorzy młodsi zakończyli ligę, juniorki młodsze w mistrzostwach Polski, grają ligowcy
2019-03-28

Szczypiorniści UKS Iskry Bydgoszcz zajęli pierwsze miejsce w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Na podium uplasowały się jeszcze MKS Henri Lloyd Brodnica i MSPR Junak Włocławek. Aż trzy ekipy z Kujaw i Pomorza zagrają w 1/16 mistrzostw Polski juniorek młodszych. W weekend o punkty powalczą też ligowcy.

Junak IntroDruk Włocławek mistrzem województwa dziewcząt. Jak grali ligowcy?
2019-03-25

Młode adeptki szczypiorniaka z Włocławka w pięknym stylu sięgnęły po złote medale Kujawsko-Pomorskiej Ligi Wojewódzkiej Dziewcząt (rocznik 2006 i mł.). Na podium także MKS Henri Lloyd Brodnica I oraz MLUK Orlik Kcynia.

Hit II ligi w Brodnicy, poznamy medalistki w rozgrywkach dziewcząt
2019-03-21

W 22. kolejce II ligi dojdzie do ciekawego starcia w Brodnicy. MKS Henri Lloyd postara się jako pierwszy urwać punkty liderowi. Ciekawie będzie też u najmłodszych w rozgrywkach wojewódzkich.

Niezbyt udany weekend naszych drużyn ligowych. Tylko dwie wygrane
2019-03-17

To nie był udany weekend dla ligowych drużyn z Kujaw i Pomorza. Zwycięstwo odnieśli jedynie drugoligowi piłkarze ręczni MKS Grudziądz i raz zawodniczki MKS Henri Lloyd Brodnica.

UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno mistrzem województwa juniorek młodszych
2019-03-14

Szczypiornistki UKS Vambresii Worwo Wąbrzeźno zostały mistrzyniami województwa w kategorii juniorek młodszych. Do wyłonienia drugiej ekipy, która weźmie udział w rozgrywkach centralnych, potrzebne były baraże.