Liga wojewódzka młodziczek - finały

1. kolejka
1 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 27 23
2 MKS Brodnica LUKS Millennium Świekatowo 25 19
2. kolejka
3 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno LUKS Millennium Świekatowo 19 16
4 MKS Brodnica UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 26 20
3. kolejka
5 MKS Brodnica UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 21 21, karne 5:4
6 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie LUKS Millennium Świekatowo 32 27
4. kolejka
7 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 19 27
8 LUKS Millennium Świekatowo MKS Brodnica 23 24
5. kolejka
9 LUKS Millennium Świekatowo UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 26 27
10 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie MKS Brodnica 27 28
6. kolejka
11 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno MKS Brodnica 19 23
12 LUKS Millennium Świekatowo UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 33 23

 

Aktualna tabela

Msc. Drużyna Mecze Punkty B+ B- Różnica
             
1 MKS Brodnica 6 17 147 129 18
2 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeżno 6 13 140 128 12
3 LUKS Millennium Świekatowo 6 3 144 150 -6
4 UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 6 3 144 168 -24

Turnieje o dalsze miejsca

1. turniej - Bydgoszcz

Bydgoszcz - Lubicz   14:13
Włocławek - Kcynia   14:14 (karne 4:1)
Bydgoszcz - Kcynia     20:7
Lubicz - Włocławek     21:6
Bydgoszcz - Włocławek 19:12
Lubicz - Kcynia 15:6
 
2. turniej - Włocławek
 
UKS Drwęca Novar Lubicz UKS Mata Strzelno 13 3
BKS Bydgoszcz MLUKS Orlik Kcynia 14 5
UKS Mata Strzelno MSPR Junak Włocławek 5 6
MLUKS Orlik Kcynia UKS Drwęca Novar Lubicz 7 14
BKS Bydgoszcz MSPR Junak Włocławek 16 5
UKS Mata Strzelno MLUKS Orlik Kcynia 8 10
BKS Bydgoszcz UKS Drwęca Novar Lubicz 16 13
MLUKS Orlik Kcynia MSPR Junak Włocławek 9 14
BKS Bydgoszcz UKS Mata Strzelno 19 5
MSPR Junak Włocławek UKS Drwęca Novar Lubicz 3 14

Tabela końcowa o dalsze lokaty

Msc. Drużyna Mecze Punkty B+ B- Różnica
             
5 BKS Bydgoszcz 7 21 118 60 58
6 UKS Drwęca Novar Lubicz 7 15 103 55 48
7 MSPR Junak Włocławek 7 8 60 98 -38
8 MLUKS Orlik Kcynia 7 4 58 99 -41
9 UKS Mata Strzelno 4 0 21 48 -27